DOBROWOLSKI Marceli Nałęcz (1876-1959)
sygn. dat. l.d.
akwarela, kredka, papier
24.5x33.5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela/papier, 24,5 x 35,5 cm
sygn. i dat. l.d.: „M. Nałęcz-Dobrowolski/Chicago/1930”
z tyłu naklejka z numerem i opisem pracy z 1932 roku
olej, płótno; 51 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Marceli Nałęcz Dobrowolski 1906;
Obraz przed konserwacją.
olej, płótno dublowane, 85 x 62,5 cm,
sygn. l.d.: Marceli Nałęcz Dobrowolski 1905.
akwarela/papier, 24,2 x 35,4 cm
sygnowany, opisany i datowany l.d.: 'M. Nałęcz-Dobrowolski Chicago 1930'
na odwrociu naklejka z numerem i opiem pracy z 1932 r.
Olej, płótno dublowane, 85 x 62,5 cm,
olej, sklejka, 25,5 x 22 cm;
sygn. p. d.: M. DOBROWOLSKI 1934.
ZAGUBIONA W LESIE, 1902 (1904?)
olej na płótnie, 109 x 174 cm
sygnowany p. d. "Marceli Nałęcz Dobrowolski 1902
Na krośnie uszkodzona nalepka Tow. Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie.