CZAYKOWSKI Ludwik (1895-1961)
Olej, tektura; 54 x 37 cm
Sygnowany l.d.: Gdynia | LCzaykowski 49
Na odwrocie nalepka wystawowa TPSP w Krakowie z opisem pracy
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZAYKOWSKI Ludwik (1895-1961)
Przedwiośnie na południu Francji, ok. 1935
olej, płótno; 64,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: L. Czaykowski
CZAYKOWSKI Ludwik (1895-1961)
olej, płótno,
monogram p.d., podpisany i datowany z tylu;
46 x 38 cm
CZAYKOWSKI Ludwik (1895-1961)
olej, płótno;
74 x 60 cm
sygn. na odwrocie przez żonę artysty:
"Obraz malowany przez mojego męża Ludwika/ Czaykowskiego/ Wiktoria Czaykowska/ Kraków 10.8.1989
CZAYKOWSKI Ludwik (1895-1961)
Olej, płótno;
60 x 69 cm
Sygnowany p.d.: L. Czaykowski | 48
CZAYKOWSKI Ludwik (1895-1961)
CZAYKOWSKI Ludwik (1895-1961)
CZAYKOWSKI Ludwik (1895-1961)
CZAYKOWSKI Ludwik (1895-1961)
Widok miasta nad kanałem, 1926 r.
olej/płótno, 65 x 45,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Lud. Czajkowski | 1926`
CZAYKOWSKI Ludwik (1895-1961)
olej na płótnie,
60,5 x 73 cm,
na odwrocie (na płótnie) "Ludwik (Louis) Czaykowski", nalepka z danymi o obrazie oraz (na ramie) nalepka "Renes" (artystyczna oprawa obrazów)
CZAYKOWSKI Ludwik (1895-1961)
Olej na płótnie 61 x 74 cm
Sygnowany na odwrocie - "Ludvik (Louis) Czaykowski"
CZAYKOWSKI Ludwik (1895-1961)
olej na płótnie, 61 x 74 cm
na odwrocie napis: "Ludwik (Louis) Czaykowski"
Reprodukowany: katalog wystawy pośmiertnej w TPSP w Krakowie (1966), poz. 36.