FINI Leonor (1908-1996)
autolitografia, papier,
36 × 52 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Leonor Fini,
opisany l. d.: 74/150
cena wywoławcza: Wykup abonament
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna/papier, 64 x 48 cm
sygnowany na kamieniu p.d.: 'Leonor Fini'
na odwrociu papierowa naklejka z danymi pracy
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna/papier, 53 x 37 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Leonor Fini' oraz opisany l.d.: '119/175'
FINI Leonor (1908-1996)
druk/papier, 52 x 71 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d.: ‘Leonor Fini’ oraz numerowany ołówkiem l.d.: ‘237/275’
FINI Leonor (1908-1996)
La prison de Zigriphine, około 1975 r.
litografia barwna/papier, 53,5 x 71,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d. : 'Leonor Fini', opisany l.d.: '117/275'
FINI Leonor (1908-1996)
autolitografia, papier, 36 x 52 cm w świetle passe-partout;
sygn. p. d.: Leonor Fini, opisany l. d.: 74/150
FINI Leonor (1908-1996)
Jan Potocki, Rękopis znaleziony w Saragossie
folio, w oryginalnej oprawie płócienno-skórzanej, 21 oryginalnych akwafort Leonore Fini, naklad 180 egz., jeden Z 150 egz. na papierze welinowym; egz. no 19;
FINI Leonor (1908-1996)
Jan Potocki, Rekopis znaleziony w Saragossie
w-4, w oryginalnej oprawie plocienno-skorzanej, 21 akwafort Leonore Fini, naklad 180 egz., jeden Z 150 egz. na papierze welinowym; egz. no 19;
FINI Leonor (1908-1996)
Litografia barwna, papier; 70 x 52 cm
Sygnowana ołówkiem l.d.: 53/95; p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier pomarańczowy;
74,5 x 52,5 cm;
sygn. i opis ołówkiem u dołu: 25/95, LeonorFini
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
ier; 75 x 51,5 cm;
sygn. p. d. (ołówkiem): Leonor Fini oraz sucha pieczęć,
p. d. nakład ołówkiem: 27/95
FINI Leonor (1908-1996)
sygnowany ołówkiem p.d.: `Leonor Fini` oraz numerowany ołówkiem l.d.: `237/275`
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier
42 x 30 cm
sygn. d..: Leonor Fini, napis oł. pod ryc. l.: Epreuve d`Artiste
FINI Leonor (1908-1996)
Manuscrit trouvé a Saragosse par Jean Potocki, 1961
Luksusowa edycja z 21 akwafortami; wym.: 380 x 252 mm; edycja Compagnie des Bibliophiles du Livre d`art. et de l`Amerique Latine. Préface de Roger Caillois. Eaux-fortes de Leonor Fini; s. 179. Nakład 180 egz. (ten 139). Egz. przygotowany wydawniczo do oprawy; tymczasowa teka uszkodzona, grzbiet otarty.
FINI Leonor (1908-1996)
Szkic erotyczny IV [Croquis erotiques IV], 1976
Sucha igła, grafika kaszerowana;
wym.: 400 x 300 mm (plansza: 650 x 500 mm);
sygn. oł. p.d.: Leonor Fini, l.d.: 54/280.
FINI Leonor (1908-1996)
Portret dziewczynki [Tete a Jeune Fille], 1970
Litografia barwna;
wym.: 355 x 310 mm (plansza: 650 x 495 mm);
sygn. oł. p.d.: Leonor Fini, l.d.: 94/150. Odbitka na papierze Archer.
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
64 x 48 cm (w świetle ramy);
sygn. u dołu ołówkiem: Leonor Fini, l. d.: XI/ LXXV
FINI Leonor (1908-1996)
Sucha igła;
wym. komp.: 395 x 300 mm (planszy 635 x 450 mm);
sygn. oł. p.d.: Leonor Fini; 54/150. (il. s. 18)