ZAKRZEWSKI Roman (1955 Oświęcim - 2014 Kraków)
Siedząca kobieta przy stole, 2001 r.
olej/płótno, 118,5 x 79 cm
sygnowany i datowany l.g.: '-R-Z- | -01-'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '-R- ZAKRZEWSKI -| -2001- OLEJ-'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
120 x 80 cm,
sygnowany l.g.: "RZ|11"
* Droit de suite
olej, płótno; 120 x 80 cm;
sygn. i dat. p. g.: R.Z / 00;
na odwrocie opis autorski: R.ZAKRZEWSKI / 2000 OLEJ.
akryl, płótno; 140 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: R. ZAKRZEWSKI. / ·IV·.AKRYL ·1990· / 140 x 80
Portret własny artysty z kotem, 1979
olej, płótno; 100 x 70 cm;
na odwrocie napis: zakrzewski / 79;
obraz przed konserwacją.
Wczesna praca artysty inspirowana okresem niebieskim Pabla Picassa.
olej, płótno
100 x 70 cm
sygn. l.g.: .RZ.| 09.
na odwrocie na płótnie sygn.: R ZAKRZEWSKI | 2009 OLEJ
Portret z widokiem zza okna, 2001
olej, płótno; 111 x 81 cm;
sygn. i dat. l. g.: R. Z. / .01;
na odwrocie opisany: RZAKRZEWSKI / 2001 OLEJ.
olej, płótno
130 x 73 cm
sygn. na odwr. na płótnie: . R . ZAKRZEWSKI . | 1991/92 . OLEJ .
akryl, płótno; 140 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: R. ZAKRZEWSKI. / AEIVAE.AKRYL AE1990AE / 140 x 80
olej, płótno, 53,5 x 37 cm,
sygn. na odwrocie: R. Zakrzewski 2014 olej
olej, płótno, 103 x 73 cm,
sygn. p.g.: R. Z. .09., na odwrocie: R. Zakrzewski 2009 olej
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'RZ | 03 ', opisany na odwrociu: 'R ZAKRZEWSKI | 2003 OLEJ'
akryl, płótno; 140 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: R. ZAKRZEWSKI. / AEIVAE.AKRYL 1990 / 140 x 80
Portret kobiety w zielonej sukni, 1979
olej, płótno; 85,5 x 61,5 cm;
sygn. p. g.: Zakrzewski;
napis na odwrocie: 79
olej, płótno; 96,7 x 74,5 cm;
napis na odwrocie: Zakrzewski / 1979
olej/płótno, 98,5 x 69 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.g.: `R. Z. | 02`
opisany i datowany na odwrociu: `R. ZAKRZEWSKI | 2002 OLEJ`; naklejka z galerii sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
Portret kobiety w czerwonej sukni, 1990
akryl, płótno;
139,5 x 80 cm
sygn. i dat. na odwrocie: - R-ZAKRZEWSKI - / - IX - 1990 - AKRYL
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.g.: `RZ | 11`
sygnatura powtórzona na odwrociu
Kobieta z białym szalem na ramionach, 2009 r.
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.g.: `RZ | 09`
sygnowany i datowany na odwrociu