BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
Bez tytułu, 2 połowa lat ’90. XX w.
fotomontaż komputerowy, druk na papierze, 60 x 80 cm (w świetle passe-partout 70 x 100 cm)
oprawiony
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płyta, 122 x 98 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI / 1970
akryl, płyta, 61 x 73 cm
sygn na odwrocie: BEKSIŃSKI 1992
olej, płyta
74 x 92 cm
sygn. na odwr.: BEKSIŃSKI 71
olej, płyta
120 x 97,5 cm
sygn. na odwrocie: Z-11 | BEKSIŃSKI
obok pieczątka wywozowa
olej/płyta, 131 x 96,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BŻ | BEKSIŃSKI | 1997'
tusz, piórko, papier; 29,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 62.
fotomontaż komputerowy, 60 x 80 cm
oprawiony
olej, płyta, 122 x 98 cm
sygn. z tyłu: BEKSIŃSKI 1972
heliografia, vintage print/papier fotograficzny, 50 x 39,5 cm
odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 17,7 x 12 cm
grafika komputerowa, papier;
59 x 78 cm (w świetle oprawy).
grafika komputerowa, papier;
57,5 x 77,5 cm (w świetle oprawy).
grafika komputerowa, papier;
grafika komputerowa,
papier; 79 x 59 cm (w świetle passe-partout).
grafika komputerowa, papier;
59 x79 cm (w świetle passe-partout).
heliografia, papier, 36 x 30 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: BEKSIŃSKI 2002, opisana p.d.: 3/50