BUDZYŃSKI Jakub (ur. 1978)
akryl, płótno,
22 x 18 cm
sygn z tyłu: 22 x 18 / 2008 / "Ukryta /ofiara" /Jakub / Budzyński / podpis artysty
cena wywoławcza: Wykup abonament
BUDZYŃSKI Jakub (ur. 1978)
olej/płótno,
70 x 50 cm,
sygn.
BUDZYŃSKI Jakub (ur. 1978)
olej, płótno;
42 x 39 cm;
sygn. na odwrocie: Kuba Budzyński 2010
BUDZYŃSKI Jakub (ur. 1978)
akryl?/płótno
91,5x60 cm
Sygn. Na odwrocie:"BUM GOSPODARCZY"/KUBA BUDZYŃSKI/2009/91,5x60 cm
BUDZYŃSKI Jakub (ur. 1978)
akryl, płótno;
70 x 88 cm
sygn. na odwrocie: NOCNY ŁABĘDŹ, 70 x88 JAKUB BUDZYŃSKI 2007/ JBudzyński
BUDZYŃSKI Jakub (ur. 1978)
olej, płótno; 92 x 63 cm
sygn. na odwrocie: "BASIC EMINEMY"/ 2007/ JAKUB BUDZYŃSKI/ (-)
BUDZYŃSKI Jakub (ur. 1978)
technika własna/płótno, deska, 27 x 27 cm, sygn.
BUDZYŃSKI Jakub (ur. 1978)
olej, płótno, 41x55,5 cm
BUDZYŃSKI Jakub (ur. 1978)
olej, płótno,130x150 cm