SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Portret konny Zygmunta Zubalewicza, 1905 r.
olej/płótno, 87 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'Kochanemu Zygmuntowi Sichul 05.'
opisany autorsko na odwrociu: 'Zubalewicz'
Martwa natura z kwiatami w wazonie
olej/płótno, 70,5 x 49,5 cm
sygnowany p.d.: 'Sichul | (...)'
olej, płótno dublowane, 108 × 99 cm
sygn. i dat. p. d.: SICHULSKI / ROPIEŃKA 1927.
olej, płótno, 99 × 89 cm
sygn. i dat. l. d.: Sichulski 1931.
drzeworyt/papier, 41,3 x 28 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany na płycie u dołu: '19 K.SICHVLSKI 29'
u góry i dołu przycięty do pola zadruku
olej, tektura, 62 x 97 cm
sygn. i dat. l. d.: Sichul. 1935
Martwa natura z kwiatami i owocami, 1934
gwasz, karton; 65,5 x 97 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Sichul / 34.
tempera, tektura, 99 x 68,5 cm
sygn. l.d.: Sich 1919
autolitografia, papier żeberkowy;
57 x 46 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Sichul (na kamieniu);
zaplamienia papieru.
akwarela, gwasz, kredka/papier, 56 x 73 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'Sich 11'
olej/płótno dublowane, 67,8 x 54,5 cm
sygn. p.d.: „Sich 921”
Dziewczynka góralska z owieczką, 1938 r.
olej/tektura, 71 x 50,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Sichulski | 1938'
W szopce bożonarodzeniowej, 1938 (tryptyk)
olej, płótno, 102 x 74 cm (każdy)
sygn. u dołu: Sichulski 1938
akwarela, gwasz, pastel, karton
85,8 x 64,7 cm
sygn. l.d.: Sichul | 1935
gwasz, pastel, tektura, 46 × 68 cm w świetle ramy
sygn. i dat. l. d.: Sich 919
olej, tektura, 74 x 101 cm
sygn. p.d.: SICHULSKI 1940/ SEIPSUM FECIT
na odwrocie nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z opisem pracy
olej, płótno, 95 x 116 cm
sygn. l.d.: Sichulski 1934
Młyn - motyw z Ukrainy, ok. 1910 r.
olej, tektura, 46,5 × 33 cm w świetle ramy, na odwrocie napis ołówkiem: Młyn/Motyw z Ukrainy