Nieokreślony malarz polski
KONFEDERAT BARSKI, poł. XIX w.
Olej, płótno; 45 x 36 cm
Obraz posiada eskpertyzę Piotra Michałowskiego sporządzoną 17.02.2007, według której autorem dzieła jest January Suchodolski (1797 - 1875): Opiniowana praca jest dziełem Januarego Suchodolskiego, wykazując wszystkie charakterystyczne cechy jego twórczości z wczesniejszego okresu, z lat 1840-tych.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Nieokreślony malarz polski
olej, płótno dublowane (wycięte), 65 x 50,5 cm;
koniec XVIII w. lub pocz. XIX w.
Nieokreślony malarz polski
ŻYD W TAŁESIE, Z KSIĘGĄ W DŁONIACH, ok. 1900
olej, deska,
14.7 x 10.3
sygn. l.g. nieczytelnie
Nieokreślony malarz polski
PORTRET ŻYDA POCHYLONEGO NAD KSIĘGĄ, ok. 1900
olej, deska,
15.7 x 10.3
sygn. p.g. nieczytelnie
Nieokreślony malarz polski
Nieokreślony malarz polski
Nieokreślony malarz polski
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 27 x 21 cm
na odwrocie ołówkiem: "Szkic do ob. Upadły Anioł J. Malczewskiego. Niesygnowany. Wym. w monografii E. Niewiadomskiego ..."
Nieokreślony malarz polski
olej na płótnie, 57,5 x 78 cm
na odwrocie stemple składu przyborów malarskich w Łodzi
Nieokreślony malarz polski
przypisywany pracowni Józefa Kosińskiego, z końca XVIII w.
Portret mężczyzny, olej na płótnie dublowanym,
35 x 35 cm