GINTOWT-JUCHNIEWICZ Magdalena (ur. 1976)
cyjanotypia, papier; 42 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana u dołu: "Japoński" E. A. I M. Gintowt-Juchniewicz 2005 r. (ołówkiem).
cena wywoławcza: Wykup abonament
cyjanotypia, papier; 41 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana u dołu: "Japoński" 1/3 M. Gintowt-Juchniewicz 2005 r. (ołówkiem).
akwatinta, papier; 29 x 60 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: "TRYPTYK" II WERSJA 1/20 /AKWATINTA/ MJuchniewicz 98 r.
akwatinta, papier; 67 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: ... - przysłonięte ramą;
akwatinta
44 x 32 cm
2002
cyjanotypia
61 x 44 cm
2005
akwatinta, akwaforta, relief akwafortowy
49 x 65 cm
2000
Akwatinta
wymiar papieru 60x80 matryca 66x49
nr odbitki 1/30
Akwatinta
wymiar papieru 60x80 matryca 65x49
nr odbitki 1/30
Akwatinta
nr odbitki 5/20
Akwatinta
nr odbitki 1/20
Cyjanotypia, nakład: 1/4, 60x45 cm
grafika akwatinta na papierze fabiano gramatura 285
Wymiary: format matrycy 49x64 cm, format papieru 77x57 cm
1 odbitka z nakładu
Tempera, akryl, papier, 50 x 37 cm;
sygn.: na odwrocie
Tempera, akryl, papier, 50 x 35 cm;
sygn.: l.d. M. Gintowt- Juchniewicz