BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn l.d.: MARTA BILECKA
cena wywoławcza: Wykup abonament
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
Akryl na płótnie
80x100 cm
Sygnowany na odwrocie: V 2013/BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
100x80 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: `MARTA BILECKA`
na odwrociu opisany: `JAN.2013`
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.: MARTA BILECKA
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Marta Bilecka`
BILECKA Marta (ur. 1975)
olej/płótno, 120x100 cm
sygn. p.d. MARTA BILECK
na odwrocie: Nov 2012
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: Marta Bilecka
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d.: Marta Bilecka
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
80 x 100, akryl na płótnie
BILECKA Marta (ur. 1975)
Dama w błękitnej chustce, 2012
akryl, płótno, 80x100 cm,
sygn. na licu p.d. /MARTA BILECKA/
BILECKA Marta (ur. 1975)