KALETA Wojciech (ur. 1981, Łódź)
Solina. Czerwona łódź I (2011)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
60x81cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x30
sygn. na odwrociu
olej, płótno
120x100
sygn. na odwrociu
olej, płótno
120x100
sygn. na odwrociu
fotografia (3/3)
20x30
sygn. na odwrociu
fotografia (2/3)
20x30
Faza XII z cyklu Syzyf: sekwencja (2010)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
44x44
Faza VIII z cyklu Syzyf: sekwencja (2010)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
44x44
Faza I z cyklu Syzyf: sekwencja (2010)
sygn. na odwrociu
collage, olej, płótno
44x44