CYANKIEWICZ Zdzisław (CYAN) (1912 - 1981)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, naklejone na płytę,
92 x 73 cm
Suzanne et les vieillards (1945)
Olej na płótnie
Syg. i datowany p.d.
92 x 72,5 cm
Olej na płótnie naklejonym na tekturę
Niesygnowany, datowany p.d.
92 x 73 cm
gwasz/papier,
51 x 66,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: 'Z. Cyankiewicz | 1947'
na odwrocie pieczątka autorska: 'CYAN'
olej, tektura;
21,2 x 26
sygn. p.d. Cyan
płyta gipsowa, elementy ceramiczne i szklane,
38,5 x 13,5 cm;
sygn. wzdłuż dolnej krawędzi, z boku: Cyan 50
olej/płyta,
140,5 x 27,5 cm
sygnowany p.d.: `CYJAN`; opisany na odwrociu: `No 2 composition | Cyan | 59 av de Saxe | Paris 7`
tusz, papier, 31,5 x 24 cm;
sygn. p.d. pieczątka: ATELIER CYANKIEWICZ 1912-1981
technika własna, papier, 37 x 54,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Cyan 5/20 Paris 1948
tusz, papier, 50 x 65 cm; p. d. pieczątka:
ATELIER / CYANKIEWICZ/ 1912/ 1981
piórko, tusz, tusz lawowany, papier
40 x 64 cm;
p. d. pieczątka: ATELIER / CYANKIEWICZ / 1912 - 1981.
tusz, papier, 50 x 65 cm;
p. d.: pieczatka: ATELIER / CYANKIEWICZ / 1912 - 1981
olej, collage, skorupki jakiej/płótno
33 x 27,5 cm
na odwrocie sygn.: `Cyan` oraz adres paryski
gwasz, tusz/papier
51 x 66,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: "Z. Cyankiewicz | 1947"
na odwrocie pieczątka autorska: "CYAN"