SERAFIN Władysław (1905 - 1988)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier; 37,5 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Serafin / 1970 ? (data częściowo schowana pod passepartout)
akwarela, papier;
59 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W Serafin (ołówkiem)
akwarela, papier; 47 x 62 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Serafin (ołówkiem)
Widok na klasztor Karmelitanek
Pastel, papier, 46 x 59,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: W. Serafin 1943?
akwarela, papier;
51 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Serafin
akwarela, papier, 31 × 55 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: W.Serafin/ (...) 1971
Estymacja: 4500 - 5500 zł
pastel, papier, 47 × 61 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. l. d.: W.Serafin 1967
Estymacja: 4500 - 5500 zł
akwarela, papier, 37 x 55,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin (ołówkiem)
akwarela, papier; 43 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W Serafin
Akwarela, brystol; wym.: 51,5 x 37,5 cm
Sygn. p.d.: Wł Serafin
Pastel, karton; wym. 46 x 60,5 cm;
Sygn. l. d.: Wł. Serafin 1957
pastel, papier; 23 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin