HAYDER Fryderyk Antoni (1905 Przemyśl -1990)
tempera, olej na brystolu, 50,2 x 70,2 cm,
sygnowany l.d. "F. Hayder. 74"
cena wywoławcza: Wykup abonament
tempera na brystolu, 50 x 70,5 cm,
sygnowana l.d. "F. Hayder. 73"
MARTWA NATURA KUBISTYCZNA Z RYBAMI, 1972
tempera na brystolu,
49,9 x 70,5 cm,
sygnowana l.d. "F. Hayder. 72"
akwarela/papier, 50,8 x 69 cm
sygnowany i datowany l. d.: `F. Hayder 69`
akwarela/papier, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany l. d.: `F. Hayder 74`
olej/tektura, 70 x 60 cm
sygnowany l. d.: `F. Hayder`
na odwrocie papierowa naklejka: `ARTYSTA PLASTYK | FRYDERYK HAYDER | Tytuł: Martwa natura | Rok: 1969 | Technika: Olej | Wymiar: 60 x 70 cm
akwarela/papier, 47 x 66 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Hayder 66`
tempera, papier,
62,5 x 85,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l.d.: F. Hayder - 1957
tempera, papier,
sygn. l.d.: F. Hayder - 1957
Technika mieszana, tektura; 67,5 x 48 w świetle
Sygnowany p. d.: F. Hayder
gwasz, papier,
55 x 79,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l.d.: F. Hayder. 1961
akwarela, gwasz, papier,
62,5 x 89,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p.d.: F. Hayder 195?
akwarela, tempera na brystolu,
69,8 x 49,8 cm,
sygnowana p.d. "Hayder 1966", na odwrocie ołówkiem "MIEJSKIE OSTAŃCE"
akwarela, na podrysowaniu ołówkiem, papier,
14,2 x 21,3 cm; sygn. p.d.: Warszawa / F.Hayder
olej, płótno naklejone na płytę; 42 x 56 cm;
sygnowana po lewej stronie u dołu: F. Hayder,
na odwrocie napis tuszem: F. Hayder. | "Zagroda" - 1939 oraz nalepka z odręcznym napisem tuszem: Fryderyk Hayder | "Mazowiecka zagroda" 1939 | ol. / pł. / skl. 42 x 56 cm | wł. D. Dąbrowski
tusz, papier
29,5 x 42 cm
nie sygnowany
olej, tektura
46.3x64