PICASSO Pablo (1881-1973)
Twarz. Vallauris 10. 3. 53, 1953
talerz ceramiczny, okrągły, śr. 20cm, biała glinka częściowo szkliwiona, brązowa i zielona farba, w lustrze reliefowa, syntetycznie ujęta twarz, na kołnierzu reliefowy odwrócony napis "Vallauris 10 3 53", na odwrocie dwie wyciśnięte pieczęcie: "Empreinte / Oryginale / de Picasso" oraz "Madoura / plein feu"; edycja 400, Alain Ramié nr 179 (Alain Ramié "Picasso Catalogue of the Edited Ceramic Works 1947-1971", ). Pracę powyższą otrzymał obecny właściciel w 1966 bezpośrednio od Pabla Picassa.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier, 48,5 x 33 cm;
numerowana u dołu ołówkiem: 43/500 / Collection Domaine Picasso
w załączeniu certyfikat autentyczności do tej odbitki
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia; wym. pl.: 175 x 90 mm; sygn. pł.: le 14.3.63 Picasso. "Jacqueline", 1958 litografia; wym. pl.: 300 x 230 mm; sygn. pł. p.g.: 17.5.58 pour me Amore Jacqueline Picasso.
PICASSO Pablo (1881-1973)
COLOMBE VOLANT (A L`ARC-EN-CIEL), 10 X 1952
litografia barwna na pap. jednostronnie kredowany
45 x 62 cm
sygnowana p.d. na kamieniu: Picasso oraz czerwoną kredką pod ryciną: picasso |10.10.52. napis kredką l.d.: E.A.V/X
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier,
33 x 25 cm (arkusz);
dat. l. g.: 20. 5. 64. II (na kamieniu), odbitka późniejsza
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier czerpany, 50,5 x 66 cm (arkusz);
w p.d.: Collection Domaine Picasso;
nr l.d.: 91/500; na odwrocie certyfikat autentyczności, odbitka późniejsza
PICASSO Pablo (1881-1973)
Gołąbek pokoju, 1962 (odbitka późniejsza)
litografia barwna, papier
55 x 75 cm; sygn. i dat. na kamieniu p.d.: Picasso / 10 Mai 1962
PICASSO Pablo (1881-1973)
Taniec, 1959 (odbitka późniejsza)
litografia, papier
63,5 x 48,5 cm;
sygn. i dat. l.g. na kamieniu: Picasso / 17.II.59
PICASSO Pablo (1881-1973)
Macierzyństwo, 1963 (odbitka późniejsza)
litografia barwna, papier
64,5 x 49,5 cm
50 x 39 cm (odcisk płyty);
dat. i sygn. l.g. na kamieniu : 29.4.63 / Picasso
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier,
85 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
nr odbitki l.d.: 20/500;
napis p.d.: Collection Domane Picasso;
na odwrocie dołączony certyfikat
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier,
nr odbitki l.d.: 43/500;
napis p.d.; na odwrocie dołączony certyfikat
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier czerpany (ARCHES),
41 x 29 cm (arkusz);
sygn. i dat. l.g.: 13. I. 62 Picasso (na płycie)
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier, 33 x 25 cm (arkusz);
dat. l.d.: 20. / 5. / 64. / III (na płycie)
PICASSO Pablo (1881-1973)
Kobieta z gołąbkiem, lata 50 XX w.
talerz porcelanowy, odbitka, średnica: 23,5 cm;
sygn. na spodzie: Picasso oraz wytwórnia: Sarreguemines / FRANCE;
praca reprodukowana w albumie "Ceramika Picassa" (edycja włoska)
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier,
24,5 x 17 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.g.: Picasso (ołówkiem) ; datowany l.g.: 61. 54 XIII (na płycie); na odwrocie certyfikat autentyczności
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier,
sygn. p.d.: Picasso; na odwrocie certyfikat autentyczności
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier, cm (odcisk płyty);
opisany u dołu: 64/500 Collection Domaine Picasso;
l.d.: sucha pieczęć COLLECTION / PICASSO / DOMAINE; w załączeniu certyfikat.
PICASSO Pablo (1881-1973)
wydane 31 III 1969 z okazji 80-lecia Wieży Eiffela;
litografia, papier, 26,5 x 19,7 cm;
sygn. p.d.: Picasso na płycie oraz p.d.: Picasso (ołówkiem); l.d.: sucha pieczęć oraz 127 / 500 (ołówkiem)
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier,
44,8 x 60,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d. na płycie: Picasso;
na odwrocie nalepka z nr 1571
PICASSO Pablo (1881-1973)
heliograwiura, papier,
23,3 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
dat. l.g.: 22.4.68 (na płycie)