LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
MICKIEWICZ z cyklu JUDAICA, 1988-91
Technika własna;
81,5 x 74,5 cm
Sygnowany p.d.: Z. LACHUR
Na odwrocie napis szarą farbą wykonany przez artystę: MICKIEWICZ | z cyklu JUDAICA |rok 1988-91 | mal. Z. Lachur.
cena wywoławcza: Wykup abonament
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
technika własna, płyta wiórowa
39 x 39 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z.LACHUR / 1992;
opisany na odwrocie: Mal. / Z. LACHUR / 1992 / ŚWIĘTOŚĆ ŻYCIA.
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Według Paula Gauguina Opowieści barbarz
olej, płótno,
66,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: Gauguina interpret. Z. Lachur, 61
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
technika mieszana na kartonie,
61,5 x 52 cm,
sygnowany p.d "Z.LACHUR 91"
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
KONIE APOKALIPSY, l. 90-te XX w.
61,5 x 86 cm,
sygnowany p.d. "Z.LACHUR"
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
olej, płyta pilśniowa,
71 x 49,5 cm;
sygn. i dat. l.d.: Z. LACHUR 76
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Technika własna;
59 x 99 cm
Sygnowany p.d.: Z. LACHUR
Na odwrocie napis niebieską farbą wykonany przez artystę: cykl JUDAICA | 1990-93| mal. Z. Lachur.
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
technika własna, oprawa autorska,
49 x 40 cm;
sygn. p. d.: Z. LACHUR; napisy autorskie na odwrocie
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
gwasz, papier, 29 x 20,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z Lachur 7. X. 1988; obok dedykacja
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
RODZINA - z cyklu ŚWIĘTOŚĆ ŻYCIA, 2003-04
Technika własna;
78 x 46,5 cm
Sygnowany p.d.: Z. LACHUR
Na odwrocie napis niebieską farbą wykonany przez artystę: RODZINA - z cyklu ŚWIĘTOŚĆ | ŻYCIA | 2003-04| mal. Z. Lachur.
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Technika własna;
36,5 x 69 cm
Sygnowany p.d.: Z. LACHUR Na odwrocie napis niebieską farbą wykonany przez artystę: JUDAICA | 1992-93| mal. Z. Lachur.
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
olej, sklejka, 54,5 x 37 cm; sygn. p.d.: ZLachur
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Technika własna;
76 x 55 cm
Sygnowany p.d.: Z. LACHUR
Na odwrocie napis niebieską farbą wykonany przez artystę: ŚWIĘTO PURIM | 1990-93| mal. Z. Lachur.
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Technika własna;
68,5 x 62 cm
Sygnowany p.d.: Z. LACHUR
Na odwrocie napis niebieską farbą wykonany przez artystę: KOPERNIK | ROK 1990-91| mal. Z. Lachur.
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
49 x 40 cm;
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Technika własna;
60 x 73,5 cm
Sygnowany p.d.: Z. LACHUR
Na odwrocie napis niebieską farbą wykonany przez artystę: WJAZD DO EGIPTU | DO FRESKU| 1986-89 | mal. Z. Lachur.
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
technika własna na kartonie,
72,5 x 102 cm,
sygnowany l.d. "Z.LACHUR"
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
technika własna na kartonie,
70 x 50,5 cm,
sygnowany l.d. "LACHUR"