TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej, płótno,
190 x 130 cm
sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz 1993
cena wywoławcza: Wykup abonament
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
serigrafia barwna, papier,
70 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: L. Tarasewicz 2002; numer odbitki l. d.: 15/30
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
plexi,
190 x 260 x 20 cm (całość); 7 podświetlanych elementów o wym. 190 x 20 x 20 cm
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl, papier,
30 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: LTarasewicz / 2001
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej, płótno,
50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: LTarasewicz 2000
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
technika własna, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz 2003
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
zestaw 4 prac, tynk akrylowy, akryl/deska, 34 x 34 cm x 4, całość: 73 x 73 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `L. Tarasewicz 2008 / Akryl, tynk akrylowy, 73 x 73` oraz rozrys układu prac
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
grafika
50x70 cm
1984/2000
dar anonimowego darczyńcy
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej, płótno, 50 x 50 cm;
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl, papier, 30 x 30 cm;
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
Fragment podłogi z Biennale w Wenecji, 2
tynk akrylowy, płyta,
36 x 24,8 cm;
na odwrocie dedykacja autorska z Wenecji 2001 r.
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej/płótno,
50,5 x 65 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `Leon Tarasewicz 1986`
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
tynk akrylowy, akryl/deska,
50 x 50 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `L. Tarasewicz 2003 / 50 x 50`
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
serigrafia barwna/papier,
29,5 x 40 cm (w świetle passe-partout)
opisana u dołu: `9/30 L.Tarasewicz 1984/2000`
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
Olej, sklejka;
34 x 24
Sygnowany flamastrem na odwrocie: L. Tarasewicz 2007 | 34 x 24
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
technika własna, sklejka
50 x 50 cm;
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej, płótno
130 x 190 cm
sygn. na odwrocie: LEON TARASEWICZ 1989/ Nr 8 130 x 190
na krośnie nalepka: GALERIE NORDEHAKE/ Galerie Nordenhake AB FREDSGATAN 12/ S-1152 STOCHOLM SWEDEN/ LEON TARASEWICZ/ untitled 1988-89/ 130 x 190 cm olja pa duk
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej/płótno
50 x 50 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `L. Tarasewicz / 2007`
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej/płótno
130,5 x 190,2 cm
sygn. i dat. na odwrocie na płótnie: `L.Tarasewicz 1995`
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
serigrafia barwna, ręczna/papier
68 x 68 cm (w świetle oprawy), 70 x 70 cm (arkusz)
nr, sygn. i dat. u dołu: `27/30 L. Tarasewicz 2002`