FABIJAŃSKI Stanisław Ignacy Poraj (1865 - 1947)
olej, deska, 27 x 20,5 cm; sygn. u dołu: Stanisław Fabijański Monachium 1889
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier, 67,5 x 44,5 cm (w świetle passe - partout);
sygn. l.d.: St. Fabijański
olej na tekturze, 50 x 70 cm sygnowany l.d.: "St. Poraj/Fabijański/1942"
BRAMA FLORIAŃSKA I TRAMWAJ KONNY
olej, płótno,
30 x 18.5 cm
sygnowany i datowany l.d.: K-w S.F. 1887
Na odwrocie na ramie nalepka z wystawy Erazma i Stanisława Fabijańskich w Muzeum Historycznym m. Krakowa, która trwała od maja do października 1974 roku
1895 r.
Olej na płótnie, 63,5 x 96 cm
Sygnowany p.d. - "Stanisław Fabijański 895"
akwarela, gwasz, 43,5 x 29 cm, sygn. l.d. "St.Fabijański Kraków 1922"
Akwarela, gwasz, papier, 25,5 x 41 cm, (w świetle passe-partout), sygn. p.d.- Fabiański 890 Krasne-Sioła
akwarela,
56,5 x 34 cm
sygnowana l.d.: "St. Fabijański Kraków 1922"
akwarela,
56,5 x 34 cm
Wnętrze kościoła mariackiego w Krakowie - widok od strony prezbiterium, około 1900 - 1910
olej, tektura; 38 x 33,5 cm;
akwarela na papierze, 50 x 35 cm
sygnowany l.d.:
"St. Fabijański"
na odwrocie pieczątka magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz, Kraków Basztowa 11.
Nocny widok na katedrę wawelską
olej na tekturze, 44,5 x 92,5 cm
sygnowany l.d.: "St. Poraj Fabijański"