CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna, 64,5 x 89 cm;
sygn. p.d.: Mark Chagall; l.d.: 411/500;
w załączeniu certyfikat autentyczności
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna, papier;
31,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
p.d. komentarz artysty oraz sygn.:
Marc Chagall (na płycie)
CHAGALL Marc (1887-1985)
(Le Peintre et son double)
litografia barwna,
odcisk płyty: 31,5 x 47 cm,
arkusz: 38 x 56 cm
Odbitka wg litografii Chagalla z maja 1981 r. (por. Mourlot, poz. 992);
certyfikat autentyczności A. Bordeaune z 23. IX. 2004 r.
CHAGALL Marc (1887-1985)
sygnowany na kamieniu p.d.
litografia barwna
32.5x48.4
CHAGALL Marc (1887-1985)
Litografia barwna na papierze
46 x 34 cm
Nie sygnowany
Do obrazu dołączone potwierdzenie autentyczności wystawione przez National Art Guild z podpisem George Kopel, 1988 r.
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna, papier 31,5 x 46,5 cm (odcisk)
CHAGALL Marc (1887-1985)
sygnowany środek d.
litografia barwna
24.5x39.5
CHAGALL Marc (1887-1985)
sygn. p.d.
serigrafia
50x39
CHAGALL Marc (1887-1985)
Prorok Daniel w jaskini lwa (z cyklu Biblia)
sygn. p.d.
litografia barwny
35x25.5
CHAGALL Marc (1887-1985)
sygnowany l.d.
litografia barwna
wymiary: 31.5x23.5
CHAGALL Marc (1887-1985)
wkładka do paryskiego czasopisma "Le XX Sie`cle"
litografia barwna, 31,5 x 24 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
sygnowany śr.
litografia barwna
34.5x48
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia, papier,
29.5 x 25.5 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: Marc Chagall
CHAGALL Marc (1887-1985)
sygn. śr. (w obrębie kompozycji)
litografia barwny 35.5x51.5
CHAGALL Marc (1887-1985)
sygn. l.g.
litografia barwny 25x20
CHAGALL Marc (1887-1985)
CHAGALL Marc (1887-1985)
CHAGALL Marc (1887-1985)
nsygnowany (potwierdzenie autentyczności George`a Kopela)
litografia barwna
46x33.5
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna
46x33.5
CHAGALL Marc (1887-1985)