AXER Otto (1906-1983)
akwaforta, wym.: 195 x 145 mm, sygn. oł. p.d.: O. Axer 29.
cena wywoławcza: Wykup abonament
AXER Otto (1906-1983)
KOMPOZYCJA FIGURALNA (FESTIWAL MŁODZIEŻY), 1955
olej na kartonie,
29,5 x 41,8 cm w świetle ramy,
sygnowany p.d. "oaxer" i data "1955"
na odwrocie pieczątka "OTTO/AXER" i atramentem "Warszawa 1955"
AXER Otto (1906-1983)
sygnowany, datowany l.d.
tusz, akwarela, papier
11x17.5
AXER Otto (1906-1983)
akwarela,tusz/papier
18 x 16 cm
sygn. I datowany p. d.
AXER Otto (1906-1983)
akwarela,tusz/papier
10 x 16 cm
sygn. I datowany l. d.
AXER Otto (1906-1983)
Mężczyzna i dwie kobiety, 1973 r.
tusz, akwarela/papier, 24 x 18 cm
sygnowany u dołu: "oaxer 73"
AXER Otto (1906-1983)
Mężczyzna klęczący przed kobietą
tusz, akwarela/papier 14 x 21 cm, na odwrocie pieczątka "Otto | Axer"
sygnowany l. d.: "Axer 74"
AXER Otto (1906-1983)
akwarela, tusz/papier, 16,5 x 21,5 cm
sygnowany p. d.: "oaxer 72
AXER Otto (1906-1983)
olej, płótno,
50.5 x 65.5 cm
sygn. p.d.: oaxer, na odwr. p.g.: OTTO AXER | 1978
AXER Otto (1906-1983)
monotypia, papier,
30 x 41 cm
sygnowany p.d.: OAxer
AXER Otto (1906-1983)
kredka, akwarela, papier,
19,8 x 29,1 ( w świetle passe partout)
sygn. wiązana p. d.: oaxer
AXER Otto (1906-1983)
AXER Otto (1906-1983)
akwarela, 24 x 34 cm w świetle p-p
sygn. p.d.: "oaxer 73"
AXER Otto (1906-1983)
akwarela, 19 x 12 cm w świetle p-p
sygn. p.d.: "oaxer 73"
AXER Otto (1906-1983)
AXER Otto (1906-1983)
AXER Otto (1906-1983)
akwarela, 18 x 12 cm w świetle p-p
sygn. p.d.: "oaxer 73"
AXER Otto (1906-1983)
AXER Otto (1906-1983)
olej, płótno,
73 x 92 cm
sygn. p.d.: oaxer, na odwrocie p.g.: OTTO AXER | "Passacaglia. I.
AXER Otto (1906-1983)
olej, płótno, 73 x 92 cm;
sygn. p.g.: Oaxer