HASIOR Władysław (1928-1999)
assamblage, płyta pilśniowa,
54 x 34 cm;
opisane na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
HASIOR Władysław (1928-1999)
assamblage, płyta pilśniowa,
88 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
HASIOR Władysław (1928-1999)
assemblage, deska,
76 x 33 cm
sygn. na odwr. g.: ŚW. MIKOŁAJ , niżej po p. pionowo wzdłuż kraw.: 1961 | W. HASIOR
HASIOR Władysław (1928-1999)
technika własna,
57 x 45 cm
Na odwrocie nalepka wystawowa "SURREALISM / IN VISUAL ARTS AND FILM / 16.5. - 13.9.1987 / RETRETTI ART CENTER, FINLAND"
HASIOR Władysław (1928-1999)
technika własna, assamblage
121 x 53 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: RUSAŁKA / HASIOR W 1990
HASIOR Władysław (1928-1999)
HASIOR Władysław (1928-1999)
collage
wym.: 54x31 cm
Na odwrocie fragment kartki z napisem: Orfeuszowi Hasior I 2 I 66 Zakopane
HASIOR Władysław (1928-1999)
olej na płótnie, 84,5 x 63 cm
sygn. i dat. l.d.: "W.Hasior.JEREMIADA98", na odwrocie na płótnie:"JEREMIADA 1998r."
HASIOR Władysław (1928-1999)
technika własna, assamblage,
121 x 53 cm,
sygn. i opisane na odwrocie: Rusałka / Hasior W 1990
HASIOR Władysław (1928-1999)
assamglage, plastik, materiał, tektura, papier, metal, gips, 48 x 43 cm
HASIOR Władysław (1928-1999)
technika własna (sklejka, plastik, porcelana, tkanina, drewno, metal),
84 x 51 cm; sygn. i dat. na odwrocie wraz z dedykacją: Błękitnej / Marii / i Mieczysławowi I / Tanecznego / Zdrowia - / Słonecznych / Pieniędzy / gorąco Życzy / 1991 / HasiorWł.
HASIOR Władysław (1928-1999)
HASIOR Władysław (1928-1999)
Technika własna 145 x 60 x 24 cm
Sygnowany na odwrocie - "Hasior W"
HASIOR Władysław (1928-1999)
HASIOR Władysław (1928-1999)
DOBRY WIECZÓR W JASNEJ CIEMNOŚCI..., 25 X 1978
Farba akrylowa na płótnie; 95 x 120 cm
Sygn. na odwrociu u góry: Dobry Wieczór w Jasnenej Ciemności Sławkowi I /
HasiorW 25.X. 1978
HASIOR Władysław (1928-1999)
mieszana,
59.5 x 45 cm
HASIOR Władysław (1928-1999)
technika mieszana, 90 x 43,5 x 15 cm; sygn. i dat. na odwrocie
HASIOR Władysław (1928-1999)
1974 r.
Technika własna na sklejce 52,5 x 41,5 cm
Sygnowany na odwrocie - "1974 / Hasior W."
Na odwrocie autorski cytat - "Martwa czy też / żywa Zawsze Mrówka / jest Szczęśliwa"
HASIOR Władysław (1928-1999)
mieszana,
60.3 x 47.5 cm
sygnowany na odwr. p.g.: Hasior Wł niżej: - Portret Srebnej (sic!) Pani - / Hasior Wł / 1985.