STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej, płótno,
73.5 x 60 cm
Na odwr. napisy p.g. i w p.d. rogu krosna: NR. INW. 36 na l. żerdzi u d.: Komp. spiralna
cena wywoławcza: Wykup abonament
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
gwasz na papierze, 46,3 x 30 cm
sygnowany p.g.: "J. Studnicki"
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
gwasz, kredka na kartonie, 29,2 x 20,7 cm
sygnowany śr.d: "Studnicki"
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
rysunek węglem, 27,8 x 40,3 w świetle p-p, sygnowany p.d.: "Studnicki"
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
technika własna, 21 x 14 cm, sygnowany p.d.: "J.S."
na odwrocie napis długopisem: "Koncert w nocy 21 x 14 nr inw. 92"