SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 100x130 cm,
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik, Impressio I, Kraków 2016
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl płótnie, 100 x 130 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "IMPRESSIO" | KRAKÓW 2016 | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 61,5x46 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "BLOWING DENDELION" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 40x80 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK SMALL BUBBLES KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 46x61,5 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "BUBBLES" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 150 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 100x140 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 2x100x100cm,
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "NOTTURNO IV" | KRAKÓW 2016 | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "WARSAW AUTUMN" | KRAKÓW 2016 | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120 cm