DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie 80x80 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 80x100cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Forma pękła, treść wycieka (2015)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x91 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x130 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie 100x100 cm
sygnowana z przodu prawy dolny róg
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie 47 x 60 cm
opisany na odwrociu
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Dwa torsy nie mają forsy, 2015
akryl, technika mieszana, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: MDałek 2015 oraz na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 100x100cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie 100x80cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 24 x 30 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
60x80
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x100
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
90.5x100
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie 100x100 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg;
opisany na odwrocie: "Zabawy z mlekiem" 2014 Monika Dałek
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 100x80 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg