FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)
olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: A.Fronczak.15
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna na płótnie 100x70 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
technika własna, płótno, 100 x 70 cm,
sygn.: p.d. A.Fronczak 15
technika własna, płótno, 70 x 100 cm
sygn. p. d.: A.Fronczak 15
technika własna na płótnie 100x70 cm,
olej, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d. A. Fronczak `14, opisany na odwrocie: "Przejście" 70x50 cm
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 15
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
technika własna, płótno, 100 x 70 cm
2014
sygn. p. d.: A. Fronczak 14
technika własna na płótnie,
100x70 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 14
technika własna na płótnie
70x50 cm
Widok na nadrzeczną gęstwinę, 2014
technika własna, płótno, 100x70 cm
sygn.: l.d. A.Fronczak 14
technika własna na płótnie,
70x50 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 14r
technika własna na płycie, 80x60 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Już po deszczu, technika własna na płycie, 80x60 cm
technika własna, płyta, 80x60 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak
sygn. p.d.: A. Fronczak `14
technika własna na płycie, 70x50 cm
technika własna, płótno, 70 x 50 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 2014r