CYANKIEWICZ Zdzisław (CYAN) (1912 - 1981)
olej/płótno,
132 x 130 cm
sygnowany p. d.: `Cyan`
cena wywoławcza: Wykup abonament
Tusz, papier;
wym.: 66 x 50,5 cm;
na odwrocie pieczątka: ATELIER / CYANKIEWICZ / 1912-1981.
Tusz, papier;
wym.: 50 x 65 cm;
sygn. tuszem śr.: Mito-Cyan 47 oraz l.d. pieczęć: ATELIER / CYANKIEWICZ / 1912-1981.
gwasz, papier
27,5 x 30 cm
stempel: ATELIER / CYANKIEWICZ / 1912- 1981
olej, płótno
27,5 x 41 cm
sygn. i dat. l.d. Cyan 48
olej, karton,
29 x 41,5 cm;
dat. p. d.: 1943 (ołówkiem)
olej, karton,
28,5 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: Issoire IX. 1943 Z. Cyankiewicz
olej, karton,
29 x 41,5 cm;
dat. p. d.: 1943 (ołówkiem)
olej, karton,
28,5 x 40,5 cm;
akwarela, gwasz, papier,
63 x 47,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Cyan 49
gwasz, papier
27 x 40,5 cm
sygn. i dat. l.d. Issoire 1943 Z.Cyankiewicz
dat. p.d. 1943