NATALIA LL (Natalia Lach-Lachowicz) (1937 - 2022)
fotografia, płótno,
20 x 20 cm;
na odwrocie napis: NATALIA LL BANAN 1995 / 1/3
cena wywoławcza: Wykup abonament
fotografia, płótno,
20 x 20 cm;
na odwrocie napis: CZASZKA / SKULL / 1995 NATALIA LL 1/3
Zestaw prac we wspólnej oprawie
autooffset, papier, 83 x 67 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: N.A.T.A.L.I.A. autooffset
fotografia czarno-biała, żelatynowosrebrowa, 28 x 41 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie flamastrem: Natalia LL / Sztuka konsumpcyjna / consumer Art / 1974; odbitka autorska, nakład: 2/5, vintage print
fotografia barwna (gelatin colour print), 50 x 60 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie: Natalia LL / Sztuka Poskonsumpcyjna / Postconsumer Art / 1975; odbitka autorska, nakład: 2/5, vintage print
Sztuka konsumpcyjna, lata 70-te XX w.
fotografia czarno-biała, brom, papier, 24 x 18 cm (wym. obrazu); odbitka autorska, nakład: nieokreślony
Sztuka postkonsumpcyjna, 1995/2009 r.
fotografia barwna, wydruk/płótno,
20 x 20 cm,
edycja: 1/3
sygnowana l.d.: `NATALIA LL`, datowana p.d.: `2009`; sygn., dat., edycjonowana i opisana na odwrociu: `NATALIA LL 1/3 1995`
fotografia barwna/papier,
24 x 29,5 cm,
edycja: 3/5
sygnowana, datowana, edycjonowana i opisana na odwrociu: `Natalia LL | SZTUKA KONSUMPCYJNA | CONSUMER ART. | 1973 I 3/5`
fotografia czarno-biała, brom, papier archiwalny, brom, 39 x 29 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 2/3, vintage print
fotografia czarno-biała, brom, papier archiwalny, 29 x 40 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 2/3, vintage print
fotografia barwna, papier, 98 x 98 cm (w świetle oprawy); sygn., dat. i opisana na odwrocie; wydruk autorski, nakład: 1/3, life-time print
fotografia 2/3, solvent digital print on paper, 40x40 cm
12 fotografii barwnych, papier
17,5 x 18 cm (wym. każdej fotografii), na papierze 100 x 70 cm (wym. papieru)
sygn. na papierze p.d.: Natalia LL 1970; odbitki autorskie, nakład: 1/1, vintage print
zestaw 4 fotografii barwnych, papier, tektura
9,5, x 9,5 cm (odbitki), 50 x 50 cm (tektura);
na odwrocie tektury dat. oraz opis (ołówkiem); odbitki autorskie, nakład: 1/1
5 x 6,5 cm (odbitka), 50 x 50 cm (tektura)
na odwrocie tektury pieczątka autorska oraz opis (ołówkiem); odbitki autorskie, nakład: 1/1, vintage print
fotografia czarno-biała, brom, papier
28,3 x 32 cm;
na odwrocie sygn., dat., oraz opis (ołówkiem); odbitka autorska, nakład 1/1, vintage print
fotografia barwna, papier,
50 x 60 cm;
odbitka autorska, nakład: 2/5
Praca oprawiona autorsko.
fotografia czarno-biała na papierze, 2/3,
27,8x40,4 cm
fotografia, 21,6x 30 cm
fotografia, 30x24 cm