KANELBA (Kanelbaum) Rajmund (1897-1960)
tusz lawowany, papier, 37,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kanelba (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, tusz/papier, 26,5 x 16,5 cm
sygnowany l. d.: `kanelba`
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
olej, płótno, 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Kanelba
na odwrocie ręcznie zapisany numer 20
Portret uśmiechniętej dziewczynki
gwasz/tektura,
80 x 60 cm
sygnowany p. d.: `kanelba`
ESTYMACJA 10 000 - 15 000
akwarela/papier,
40 x 28 cm
sygnowany l. d.: `kanelba`
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Chłopiec graj ący na skrzypcach
litografia/papier,
34,5 x 26 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p. d. ołówkiem: `Kanelba`
Estymacja: 1 200 - 2 000 zł
olej, płótno
63 x 76,5 cm
sygn. p.d.: Kanelba
olej, płótno
60,5 x 50,5 cm
sygn. l.g.: Kanelba
olej, płótno;
61 x 50 cm
sygn. p.d. Kanelba/ 927
Portret kobiety z bukietem konwalii
Technika mieszana, papier;
74,5 x 53,5 cm w świetle passe-partout
Sygn. l.d. Kanelba
olej/deska, 76 x 63 cm
sygnowany l. d.: `kanelba`
olej/tektura, 75 x 53 cm
sygnowany l. d.: `kanelba`
olej, karton
sygn. p.g.: "Kanelba"
50,50 x 40 cm
JEUNE FILLE DEGUSTANT UN MELON, ok. 1920
olej, płótno
sygn. p.d.: "Kanelba"
73 x 61 cm
akwarela, papier; 51 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Kanelba