ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)
olej, płótno
18 x 13 cm
sygn. p. d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno; 65,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz '90
na odwrocie na płótnie: 76 w prostokącie, data powstania obrazu: XI/ 90 oraz nalepka autorska z opisem obrazu
olej, płótno, 40x60 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz 2016, opisany na odwrocie: 4 21/1/16 oraz nalepka autorska
Olej na płótnie, 46 x 61 cm
Olej i akryl na płótnie, 40x60cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
akryl, płótno; 118 x 118 cm;
sygn. p. d.: ĆWIERTNIEWICZ 90.
na odwrocie napis autorski: 23 w kółku/ 26. III 1990
olej, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 30 x 60 cm
olej, płótno, 46x61 cm
sygn. Ćwiertniewicz `07, opisany na odwrocie: 68 3/5/07 oraz nalepka autorska
olej, akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz`13
Olej, akryl na płótnie, 38x46 cm
Opisany na odwrocie
olej, płótno, 65 × 51 cm
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz `89
na krośnie napis z tytułem pracy
olej na tekturze, 20 x 20 cm, sygn.
olej na płótnie 13 x 18 cm
sygn. p.d. Ćwiertniewicz `14
olej, płótno, 60x60 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz `15, opisany na odwrocie: 12 13/1/15
olej/płótno, 139 x 139 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Ćwiertniewicz `89 `, na odwrociu datowany: `27 | VII 1989`
- "Wojciech Ćwiertniewicz. Nowe Obrazy", Galeria Starmach, Kraków, kwiecień 1990
olej, płótno, 40 x 60 cm
Olej na płótnie, 46x61 cm
Opisany na odwrocie
akryl, płótno, 60 x 60 cm
sygn. i dat. l. d.: Ćwiertniewicz 88