MUSIAŁOWICZ Henryk (1914 Gniezno - 2015 Warszawa)
PEJZAŻ ANIMALISTYCZNY I, 1962/1964
olej na płycie, 73 x 52 cm, sygnowany l.d. "Musiałowicz",
na odwrocie: "Z cyklu Krajobraz animalistyczny 1962/1964 53/73 Musiałowicz"
cena wywoławcza: Wykup abonament
PEJZAŻ ANIMALISTYCZNY II, 1962/1964
olej na płycie, 73 x 52 cm, sygnowany p.d. "Musiałowicz",
na odwrocie napis "Z cyklu Krajobraz animalistyczny 1962/1964; 53/73 Musiałowicz", "Krajobraz nadburzański"
technika mieszana
36 x 44 cm
sygn.p.g.: MUSIAŁOWICZ
na odwrocie napis: Z CYKLU| PORTRET ŚLUBNY| 37 X 45| 1981| MUSIAŁOWICZ
technika mieszana,
73 x 53 cm
sygn. p.g.: MUSIAŁOWICZ
na odwrocie napis: Z CYKLU |"REMINISCENCJE" | 73 x 53 | 1978 | MUSIAŁOWICZ
technika mieszana,
51.5 x 40.5 cm
na odwrocie napis: Z CYKLU | MATKA | ZIEMIA | MUSIAŁOWI | CZ
technika własna, papier, płyta pa¼dzierzowa, 60,5 x 50,5 cm; niesygn.
technika własna, papier, płyta pa¼dzierzowa, 54 x 42,5 cm; niesygn.
KRAJOBRAZ ANIMALISTYCZNY, 1974-1978
olej, technika mieszana, płyta pilśniowa
57 x 71 cm
Na odwrocie na płycie napis: Z CYKLU | " KRAJOBRAZ | ANIMALISTYCZNY" | 5 F | 57 x 71 | MUSIAŁOWICZ
olej, technika mieszana, płyta pilśniowa,
77 x 96.5 cm
sygnowany l.g.: MUSIAŁOWICZ
Na odwrocie na papierze zakrywającym płytę napis: Z CYKLU | "RODZINA" 1 F | 1977/78 | 61 x 81 MUSIAŁOWICZ; oraz podłużna pieczątka
61 x 83 cm
sygnowany l.g.: MUSIAŁOWICZ
Na odwrocie na płycie napis: Z CYKLU | "HARNASIE" | 11F. | 61 x 67 | MUSIAŁOWICZ; oraz podłużna pieczątka.
technika mieszana, olej, akryl, płyta pilśniowa, 18 x 16 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
technika mieszana, plyta pilsniowa,
65 x 54 cm
sygnowany l.g.: MUSIALOWICZ;
olej, płyta, 50,5 x 70 w świetle ramy, rama autorska
sygn. p.g.: MUSIAŁOWICZ
na odwrociu: "Z CYKLU: / "PORTRET ŚLUBNY" / 1980 / 61 X 82 / MUSIAŁOWICZ"
prawy górny róg: 51
olej, płótno, 60 x 102 cm;
sygn. p.d.:HMUSIAŁOWICZ;
na odwrocie napisy autorskie: MUSIAŁOWICZ / "PRZEDWIOŚNIE" / 102 x 60
olej/płótno, 55 x 40 cm
sygnowany p. d.: `Musiałowicz`
technika mieszana,
99.5 x 81.5 cm
Na odwrocie, na płycie napis czarną farbą:
Z CYKLU "REMINISCENCJE" | 1994 / 95 | 104 x 86 | MUSIAŁOWICZ; oraz l.g.: 136
technika mieszana,
85.5 x 134.5 cm
na odwrocie na płycie napis czarna farbą: Z CYKLU | "OCZEKIWANIE" | 1989/91 | 86 x 135 | MUSIAŁOWICZ.
technika mieszana
65x56 cm
sygn. tuszem l.g.: MUSIAŁOWICZ, sygn. częściowo nieczytelna na odwr. oł.: 71 x 57 | Z CYKLU | "REMINISCENCJE" | 1979 | MUSIAŁOWICZ
tusze barwne, olej, akryl, płyta pilśniowa, 73.5 x 58.3 cm