FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana, papier, tektura, 71,5 x 59 cm,
sygn. p.d.: Stefan Filipkiewicz
olej, płótno
53 x 80 cm
sygn. l.d.: Stefan Filipkiewicz | 1904.
W ZIMOWYM LESIE, lata 20. XX w.
olej, tektura
49 x 67,5 cm
na odwrocie ołówkiem: 23 [..] | Koskowi
akwarela, tektura
33 x 47,5 cm
gwasz, karton, 30,5 x 23 cm,
olej, tektura, 44,5 × 61,5 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewicz/1921
na odwrocie orzeczenie Feliksa Kopery z 1944 roku oraz pieczęć z Magazynu Przyborów Malarskich R. Aleksandrowicza w Krakowie
Olej, tektura; 50 x 70 cm
Sygnowany p.d.: Stefan Filipkiewicz
olej/płótno, 57 x 68 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Stefan Filipkiewicz 1911 | Zakopane`
akwarela, papier, 33,5 x 48,5 cm,
olej, tektura; 50 x 35 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
olej, płyta, 33 × 48 cm w świetle ramy
akwarela, gwasz, papier, 67 × 97 cm
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz / Zakopane
olej, płótno; 60,5 x 70 cm;
sygn., opis. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewicz / Zakopane 1911 r.
olej, płótno; 50,6 x 70,3 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz;
na odwrocie fragment nalepki z wystawy "Góry polskie" z 1939 roku
olej, tektura; 33 x 46 cm (w świetle oprawy);
akwarela, tektura, 34 x 49,5 cm,