CHROMY Bronisław (1925 Leńcze - 2017 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
brąz patynowany, cement, elementy ceramiczne,
19 x 27 x 18 cm;
sygn. u dołu kompozycji: CHROMY,
brąz patynowany, wys.40 cm, sygn
amonit, brąz
wys. 20 cm
rzeźba, kamień, brąz, dł.41 cm, wys.18 cm, sygn.
sygn. p.d., olej, płótno, 90x109
rze¼ba, brąz, kamień,
13 x 21 x 12 cm
sygn. stemplem autorskim
rze¼ba, brąz patynowany, granit
56 x 25 x 23 cm
POMNIK PSA DŻOKA - PROJEKT, 2001 R.
rze¼ba, brąz patynowany,
40 x 22 x 17 cm
rze¼ba, brąz patynowany, inkrustowany
39 x 20 x 7 cm