DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Olej, akryl, płótno,
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 1985, na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski 1985, Tren LVI, olej+akryl, płótno 120x160.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
pastel, karton, 49 x 69,5 cm
sygn. i dat. l. d.: Jan Dobkowski 1993 ROK
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, akryl, płótno, 120 × 160 cm
sygnowany, zatytułowany i datowany na odwrocie: "Jan Dobkowski / »Pejzaż przestrzeni XI« 1983 / 120 cm × 160 cm / olej + akryl"
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
serigrafia barwna/papier, 10 x 10 cm (zadruk), 15 x 14 cm (arkusz)
każda grafika sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem: 'A.P 2/51 J. Dobkowski '84'
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, olej/płótno, 119 x 159,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Dobkowski 85'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "KOLEKCJONER" 1985 | olej + acryl | 120 cm x 160 cm'
- Galeria Stefana Szydłowskiego, Warszawa
- kolekcja prywatna, Warszawa
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl/płótno, 197 x 147 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | Z cyklu "OCEAN" 1988 | acryl | 197 cm x 147 cm'
na odwrociu, na blejtramie nalepka z Galerii Stefana Szydłowskiego w Warszawie
- kolekcja instytucjonalna, Warszawa
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno, 146 x 114 cm
sygn. L.D.: JAN DOBKOWSKI 2001-02
opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / "THIRASSIA" 2001 - 02 ROK / ACRYL / 146 x 114 CM
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Z cyklu Księżyc i moja czereśnia XXIV (2010)
sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
55x55 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
ołówek/papier, 21 x 15,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Dobkowski 5 IV 1998'
- dar od artysty, 1998
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 89 oraz opis autorski na odwrocie.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Z cyklu Uniwersum CXXX, 1999 r.
akwarela/papier, 48 x 63 cm
sygnowany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | akwarela z cyklu "UNIVERSUM CXXX" 1999 ROK | 48 cm x 63 cm'
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Z cyklu Uniwersum CVIII, 1998 r.
akwarela/papier, 48 x 63 cm
sygnowany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | AKWARELA Z CYKLU "UNIWERSUM CVIII" 1998 ROK | 48x63 cm'
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
pastel, papier, 50x70 cm
sygnowany p.d. "Jan Dobkowski 1993"
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Księżyc i moja czereśnia, 2010
akryl, płótno, 147×147 cm
sygnowany na odwrocie "Jan Dobkowski z cyklu Księżyc i moja czereśnia III 2010 | acryl | 147×147"
Jan Dobkowski - Księżyc i moja czereśnia, Galeria Bardzo Biała, Warszawa 2013
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl/płótno, 197 x 147 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | z cyklu "OCEAN" 1988 | ACRYL | 197 cm x 147 cm'
na odwrociu nalepka wystawowa z Galerii Stefana Szydłowskiego z 1997 roku
- Galeria Stefana Szydłowskiego, Warszawa, 1997
- kolekcja instytucjonalna, Polska
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Dobkowski 85', opisany l.d.: 'TREN LII'
opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "TREN LII" 1985 | olej + acryl | 120 cm x 160 cm'
- Galeria Art Consulting Stefana Szydłowskiego, Warszawa
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
STÓŁ COMFORTY
naklejka winylowa, MDF lakierowany na wysoki połysk,
Φ 60 × 56 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno; 81 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
Jan Dobkowski / "KARNAWAŁ W RIO XXXXV" 2008 ROK / ACRYL / 81 CM X 60 CM
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno; 33,5 x 41 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jan Dobkowski / 74 r.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej/płótno, 41 x 34 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: : 'Jan Dobkowski | "KŁĘBEK NERWÓW" 1972 | olej 41 cm x 33 cm'
na odwrociu papierowa naklejka z opisem pracy
STAN ZACHOWANIA:- obraz po konserwacji