SMOLIK Dominik (ur. 1982)
La Famna de la trade (skrzydła motyla), dyptyk, 2016 r.
akryl/płótno, 120 x 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "LA FAMNA DE LA TRADE" | ("SKRZYDŁA MOTYLA") | DYPTYK | SKRZYDŁO A/B | AKRYL/PŁÓTNO | 120 x 80 CM | KRAKÓW 2016 | Dominik Smolik'
cena wywoławcza: Wykup abonament
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 100x130 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2x 100x70 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "IMPRESSIO II" DYPTYK AKRYL/PŁÓTNO 100x70 CM KRAKÓW MMXVIII Dominik Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2 x 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
dwa razy 120x80cm, akryl na płótnie, 2016.
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 80x120 cm,
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2 x 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno
100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "NYMPHS AND SATYR" | KRAKÓW 2016 | AKRYL/PŁÓTNO | 100 x 140 CM | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "GRANDE FINALE" | KRAKÓW 2016 | AKRYL/PŁÓTNO | 100 x 140 CM | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100x140 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "VENUS, SATYR, AND CUPID" KRAKÓW 2016 Dominik Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 120 x 120 cm, 2016
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Dyptyk Variation III i IV, 2016
akryl, płótno, 100 x 120 cm i 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 100x140cm, opisany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygn.i opisany na odwrociu: DOMINIK SMOLIK/ "DODECAPHONIC EXPERIMENT" / KRAKÓW 2015
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK/"MENUET" /KRAKÓW 2016/Dominik Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)