DAŁEK Monika (ur. 1981)
Między miodem a ciemnością nocy, 2016
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100.5x100.5 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Milczenie z najdalszych krańców rzeczy (2015)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
120.5x90.5 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p. d.: Mdałek 2016 oraz na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Mogę stać się jak wosk w Twoich rękach, 2015
akryl na płótnie, 80x100 cm,
sygn., p. d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Dwa torsy nie mają forsy, 2015
akryl na płótnie 60x80 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Zieloni chłopcy po nocach rosną, 2016
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80.5x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Dniejąc, ciało ciepłe od snu ukazuje (2016)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x80.5 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Noc kołysze, płynę ja i Ty, 2015
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 100x100cm
Opisany na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 24 x 24 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Chowa się za mną dobry duch, 2015
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: MDałek 2015