MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x50 cm
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | olej | 2016'
olej, płótno, 60x81 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2016
olej, płótno, 80 x 100 cm,sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2016
Paesaggio XV, XVI, XVII, tryptyk, 2015
olej na płótnie, 3x50x60cm, opisany na odwrocie
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x70 cm
Gelato sulla terrazza a San Gimignano, 2016
Olej na płótnie, 110 x 140 cm
olej/płótno
80 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | olej | 2016'
technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | 2016 | MIKI'
olej, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x80 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x70 cm (63.5x73.5 cm z ramą)
Akryl na płótnie, 2 x 100 x 100 cm