KALETA Wojciech (ur. 1981, Łódź)
Harmonia w tonacji różu i fioletu (2014)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
65x81 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x60 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
65x81 cm
Ikona-Ukrzyżowanie. Owczary XVI w. (2011)
sygn. na odwrociu
tempera, jajowa, deska olcha
32x27 cm
olej, płótno, 60x70 cm
opisany na odwrocie: Wojciech Kaleta "Konfrontacja" 2014r.
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 60 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrociu
olej, płótno
46x38 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
38x46 cm
olej, płótno, 60x60 cm
opisany na odwrocie: cykl: Światłoczułość Wojciech Kaleta "Piąty" 2013r
Światłoczułość VIII, z cyklu Światłoczułość, 2013
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
Continuum IV z cyklu Continuum Tempus, 2010
akryl, płótno, 92x73 cm
opisany na odwrocie: Wojciech Kaleta 2010r continuum IV z cyklu continuum tempus
Światłoczułość XII, z cyklu Światłoczułość, 2013
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
Światłoczułość II, z cyklu Światłoczułość, 2013
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
Faza IX z cyklu Syzyf-sekwencja (2010)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
44x44 cm
Faza VI z cyklu Syzyf-sekwencja (2010)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
44x44 cm
Światłoczułość I z cyklu Światłoczułość (2013)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x60 cm