BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
80x71
cena wywoławcza: Wykup abonament
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
65x80.5
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
Portret rodzinny we wnętrzu 3 (2008)
sygn. p.d.
technika mieszana, płótno
120x129.5
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
Portret rodzinny we wnętrzu 2 (2008)
sygn. p.d.
technika mieszana, płyta
120x130
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
Portret rodzinny we wnętrzu 1 (2008)
sygn. p.d.
technika mieszana, płótno
119.5x130