Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)
olej, blacha, 100 x 100 cm
sygn. na odwrociu: Twożywo 2007
cena wywoławcza: Wykup abonament
Homogenizacja społeczeństwa, 2007 r.
olej/blacha, 100 x 100 cm
szablon, 50 x 70 cm
szablon, 50 x 70 cm
szablon, 50 x 70 cm
szablon, 50 x 70 cm
Teczka - edycja limitowana sygnowana
w nakładzie 150 kompletów, w formacie 47 x 65 cm z nadrukiem sitodrukowym,
zawiera 27 plakatów 44 x 62 cm, druk offsetowy.
dar artystów
olej/blacha aluminiowa, 100 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `twożywo 2006`