HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)
akryl, płótno, 50 x 100, sygn.p.d. Ilona Herc
opisany na odwrociu: ILONA HERC 2012/ "Mala Wera" (cykl)/I.Herc
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 120 x 90 cm
akryl, płótno,
60 x 100 cm
sygn. p.d. Ilona Herc 2012
na odwrocie: Ilona Herc/"Mała Wera III"2012r
akryl/płótno,
90 x 90 cm
sygnowany p.d.: `Ilona Herc | 2011`
na odwrociu opisany: `Ilona Herc | 2011r. | "bez tytułu" z cyklu "Lato" `
akryl, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. p.d.: Ilona Herc,
opisany na odworcie
akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Ilona Herc | 2011'
na odwrociu opisany: 'Ilona Herc| 2011 r. | "Aquafascynacje" '
Olej, płótno; 80 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: Ilona HERC/ 2011/ "Próba" z cyklu June
akryl, olej, płótno,
100,5x50 cm,
sygn. prawy dolny róg /Ilona Herc/, opisana na odwrocie /Ilona Herc 2011 "Elewator Ewa"/
akryl/płótno,
50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `I. Herc | 2011`
na odwrociu opisany: `Ilona Herc 2011 r. | "Na wietrze" `
akryl/płótno
60 x 60 cm
sygn.
akryl/płótno,
80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: `2011 | I. Herc`
na odwrociu opisany: `ILONA Herc | 2011. | z cyklu: "JUNE". | I. Herc`
Olej, płótno;
90 x 120 cm
Sygn. p.d. I.Herc 2011
Na odwrocie: ILONA HERC/ "LATO" 2011
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Ilona Herc, 2011`
na odwrociu opisany: `Ilona Herc 2011 | "Moment" `
akryl, płótno,
80 x 80 cm;
sygn. p. d.: Herc
Na odwrocie napis autorski: I Herc?2011/ "Tecza"
akryl, płótno,
50 x 70 cm,
sygn., i dat. p.d.: I.Herc 2011, oraz sygn., dat. i opis na odwrocie
Akryl, płótno;
100x80 cm
Sygn. p. d.: Ilona Herc 2011 i na odwrocie: Ilona Herc 2011r./ "bt." z cyklu "Lato"
akryl/płótno,
80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: `I. Herc 2011`
opisany na odwrociu
akryl, płótno,
80 x 80 cm;
sygn. p. d.: Herc
Na odwrocie napis autorski: I Herc`2011/ "Tecza"
Olej, płótno;
92x65 cm
Sygn.p.d.: Ilona Herc 2010 i na odwrocie: Ilona Herc 2010r./ z cyklu "Gra"/ - Bez tytułu-
akryl, płótno,
80x51 cm,
sygn. na licu i na odwrocie "I.Herc 2010"