MIANOWSKI Lucjan (1933 Strzemieszyce - 2009 Poznań)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Jeune fille a Paris 1959 Paris
litografia, wym. komp.: 495 x 255 mm,
sygn., dat., tyt. oł., odbitka nr: E.A. 11/17
Lit.: jw., il. s. 6
drzeworyt, wym.: 530 x 370 mm, sygn., dat., tyt. oł.
Lit.: Katalog wystawy: Lucjan Mianowski, grafika i malarstwo, Kraków 2002/2003, Galeria Pod Rejentem, il. s. 17
litografia, gwasz, wym.; 195 x 360 mm, sygn. dat. tyt. oł., egzemplarz autorski.
Lit.: Katalog wystawy: Lucjan Mianowski, grafika i malarstwo, Galeria Pod Rejentem, Kraków 2002/2003, il. s. 23
litografia, papier, 81,5 x 51,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: Lucjan Mianowski 74 (ołówkiem), napis l. d.: Epreuve d`artiste; u dołu pośrodku tytuł: Akt we wnetrzu
litografia barwna, 47 x 39,5 cm
sygn. p.d., dat. 89
technika mieszana, pleksi,
wymiary: 70 x 43 cm,
sygn.: Lucjan Mianowski 1997
Makieta - model do grafik za które Lucjan Mianowski i Cezary Paszkowski otrzymali nagrodę Prix-Europe na Międzynarodowym Triennale Grafiki w 1997 r. (Patrz poz. 154-156).
olej na płótnie/ blacha aluminiowa,
wymiary: 48 x 63,5 cm,
sygn. i dat. p.d.: Lucjan Mianowski 57.
Wyst.: Lucjan Mianowski, "Grafika i malarstwo", Galeria Pod Rejentem XII/ I 2002/2003 r. Kraków, il. w kat. str.64
olej, płótno, 82 x 61 cm; sygn. p.d.: 67/ LUCJAN MIANOWSKI
litografia, wymiary: 370 x 230 mm,
sygn. i dat. p.d., tytuł i tech. l.d.
litografia, gwasz, wymiary kompozycji: 180 x 340 mm,
sygn., dat. i tyt. oł.
Mieszkanie anioła w Paryżu, 1960 r.
litografia barwna, wymiary kompozycji: 250 x 510 mm,
sygn., dat. i tyt. oł.