JAKUBOWSKI Stanisław (1885 - 1964)
kwasoryt; wym.: 116 x 105 mm; sygn. oł. p.d.: St. Jakubowski. Grafika z teki "Kraków", 1934. M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Wrocław 1994, poz. 284.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kościół św. Barbary (z gołębiami), 1934
kwasoryt barwny; wym.: 116 x 105 mm; sygn. oł. p.d.: St. Jakubowski.
suchoryt; wym.: 75 x 65 mm; sygn. oł. p.d.: St. Jakubowski.
akwaforta barwna; wym.: 50 x 140 mm; sygn. oł. p.d.: St. Jakubowski.
kwasoryt kolorowany, wym.: 295 x 240 mm, sygn. oł. p.d.: St. Jakubowski; po lewej stronie dedykacja artysty oraz tytuł.
Mężczyzna w kapeluszu, lata 20.
drzeworyt, wym.: 180 x 175 mm, sygn. oł. p.d.: St. Jakubowski, l.d.: Drzeworyt.
miedzioryt kolorowany, wym.: 235 x 205 mm, sygn. oł. p.d.: St. Jakubowski.
akwaforta
155 x 240 mm,
sygn. oł. p.d.: St. Jakubowski. Grafika z teki: Kraków w 20 kwasorytach ..., Kraków 1934Lit.: Grońska M., Grafika w książce, tece ..., s. 241
monotypia,
14 x14cm,
sygn.
Dar Galerii pod Rejentem
Bogowie Słowian (1933)-bibliofilskie wydanie książki z 132 drzeworytami
(21 plansz+winiety)
32.8x27
drzeworyt
akwaforta, 120 x 105 mm,
sygn. oł. p.d.
akwaforta, wym.: 116 x 105 mm,
sygn. oł. p.d.
akwatinta, wym.: 66 x 95 mm,
sygn. oł. p.d., pł. l.g.
akwatinta, miękki werniks, wym.: 98 x 120 mm,
sygn. oł. p.d.