GIBIŃSKI Stanisław (1882-1971)
akwarela, papier
47 x 66 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Gibiński
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kobieta idąca po wodę, 1917 r.
akwarela/papier,
39 x 61,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `S. Gibiński | 1917`
sygn. l.d.
akwarela, papier
18x25
sygn. p.d.
akwarela, papier
34.5x49.5
akwarela, papier
34 x 50 cm;
sygn. l. d.: S. Gibiński
Akwarela, papier;
24 x 34 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l.d.: S. Gibiński
akwarela, papier
33 x 48 cm
sygnowana p.d.: S. Gibiński
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier ,
48,5 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Gibiński
akwarela, papier
44 x 66 cm
sygn p. d.: S. Gibiński
sygn. l.d., akwarela, papier, 35x50
akwarela, tektura, 46,5 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: St. Gibiński
Akwarela, papier; 43 x 62 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: S. Gibiński
sygn. p.d., akwarela, tektura, 24.8x34.6
sygn. p.d., akwarela, tektura, 34.8x50
akwarela, papier
23 x 33 cm
sygnowana l.d.: S. Gibiński
akwarela, papier, 48 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S.Gibiński
(para obrazów)
akwarela, papier,
33.5 x 48 cm
sygnowana p.d.: S. Gibiński (oba)