CIEŚLEWSKI Tadeusz (ojciec) (1870-1956)
Łazienki Królewskie w Warszawie -tryptyk
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier
18 x 12,5 cm; 18 x 20,5 cm; 18 x 12,5 cm
każda część sygnowana p. d.: T. Cieślewski
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela/papier,
2 x 47 x 32 cm i 48,5 x 61 cm
sygnowany p. d.: `T. Cieślewski`
akwarela/papier,
33,8 x 19 cm
ołówek, akwarela, papier, 14,7 x 16,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Cieślewski
akwarela, papier,
13,5 x 18 cm;
sygn. p. d.: T.Cieślewski
akwarela, gwasz, kredka/papier, 50 x 35 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p. d.: `T. Cieślewski. 34`
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 24 x 35,5 (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: T. Cieślewski
akwarela, gwasz, piórko, tusz, 31 x 42 cm;
sygn. p.d.: T Cieślewski
akwarela, papier, zewn. 16,5x11cm, śr. 16,5x19,5cm
sygn. p.d.: T. Cieślewski
Kościół karmelitów w Warszawie
29 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: T. Cieślewski
Na odwrocie podpis artysty i tytuł obrazu
sygn. p.d.: T Cieślewski
ołówek, akwarela, papier naklejony na tekturę,
34,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: T. Cieślewski
Motyw warszawski z kościołem oo Paulinów
ołówek, akwarela, tektura, 23,5 x 32 cm;
sygn. p.d.: T. Cieślewski
sygn. p.d.: T. Cieślewski
akwarela/papier,
26 x 32 cm (w świetle passe partout)
WIDOK NA BAZYLIKĘ JASNOGÓRSKĄ WNIEBOWZIĘCIA NMP
Tusz na podrysie ołówkowym, papier;
16,8 x 21,2 cm
Sygnowany p. d.: T. Cieślewski
Akwarela na podrysie ołówkowym, papier;
19,8 x 13,8 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowana czerwoną akwarelą p. d.: T. Cieślewski
Wejście do kamienicy Fukiera
na Rynku Starego Miasta w Warszawie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
20 x 14 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: T. Cieślewski