YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
serigrafia, papier,
46 x 49,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p.d. ołówkiem: Yerka, w l.d.: E.A., ś.d.: "NOCE MORDORU",
sygn. i dat na płycie p.d.: YERKA 90
cena wywoławcza: Wykup abonament
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier,
50 x 62 cm
sygnowany p.d.: YERKA 05
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier,
47.5 x 60 cm
sygnowany p.d.: Yerka 97
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
kredka, papier,
13,5 x 13 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Yerka 01 (ołówkiem)
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
kredka, papier,
12 x 12 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Yerka 01
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier,
47 x 59 cm (w świetle passe-partout);
sygnowany p.d.: YERKA 05
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier,
47 x 59 cm
sygn. p.d.: YERKA 02
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier,
47 x 59 cm
sygnowany p.d.: YERKA 05 7000
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
kredka, papier, 9,5 x 12 cm
(w świetle passe-partout)
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
kredka, papier, 9,5 x 11,5 cm
(w świetle passe-partout)
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
serigrafia barwna, papier,
45,5 x 49,5 cm (odcisk płyty);
49 x 54 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: YERKA 92 (na płycie) oraz u dołu ołówkiem:
3/9 "Powrót do domu" Yerka
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
DWA ŚWIATY I JESZCZE JEDEN, 1999
pastel, papier,
58,5 x 46,5 cm ( świetle passe - partout)
sygn. p. d. żółtą kredką : Yerk 99
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno,
65 x 73 cm
sygnowany p.d. zieloną farbą: YERKA 20 | 00
na odwrocie na blejtramie napis: JACEK YERKA | TAJEMNICZY OGRÓD
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, karton,
59.3 x 47.5 cm
sygn. p.d.: YERKA 05
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier,
48 x 60 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: YERKA 04
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, karton,
50 x 62 cm
sygn. p.d.: YERKA 04
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno,
38 x 46 cm
sygn. p.d.: YERKA 04
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, karton, 47.5 x 55.3 cm
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
Kieszonkowa dżungla - Sen, 2004
pastel, karton,
47.2 x 59 cm
sygn. p.d.: YERKA04
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier,
45 x 60.6 cm
sygnowany p.d.: Yerka