KANELBA (Kanelbaum) Rajmund (1897-1960)
olej/płótno, 64 x 77 cm
sygnowany l.d.: `Kanelba`
1) Kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone;
2) zakup od rodziny artysty
Estymacja 80 000 - 120 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, sklejka 61 x 50 cm
sygn. p.d. Kanelba
estymacja: 25000 - 30000 zł
olej, płótno; 64 x 76 cm
sygn. p.d. Kanelba
na odwrocie nr 89
estymacja: 32 0000 - 38000 zł
olej/płyta, 41 x 51 cm
sygnowany p.g.: `Kanelba`
Odwrocie: opisany autorsko na odwrociu
Wystawiany: Hannover Galeries w Nowym Yorku
Pochodzenie: na odwrociu nalepka własnościowa: `Bradley Family | 008 - 97 - 0181`
Estymacja 14 000 - 24 000 zł
Portret Nancy Jane Marie Willoughby de Eresby, lata 30 - te XX w.
gwasz/papier, 50 x 40 cm
sygnowany l.d.: `Kanelba`
ODWROCIE: naklejka autorska z opisem i numerem `216`
Estymacja 9 000 - 15 000 zł
olej/płótno, 50,5 x 61 cm
sygnowany l.d.: `Kanelba`
ODWROCIE: naklejka autorska z opisem i numerem `110`
Estymacja 15 000 - 25 000 zł
olej, płótno, 76 × 62 cm
sygn. p. g.: Kanelba/1938
Estymacja: 30 000 - 35 000 zł
olej/płótno, 63 x 53 cm
sygnowany l.d.: `Kanelba`
Estymacja 12 000 - 18 000 zł
olej, płótno; 51 x 43 cm
sygn. śr.d. Kanelba
Estymacja: 30.000 - 35.000 zł
Olej, płótno; 41 x 30 cm
Sygn. p.g. Kanelba
Na odwrocie nalepka z napisem autorskim? Girl with cat b. Kanelba
Estymacja: 25.000 - 30.000 zł
Papier, gwasz; 39 x 30 cm w świetle ramy
Sygn. p.d. Kanelba
Estymacja: 18.000 - 20.000 zł
offset/papier, 55 x 36 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d.: `Kanelba` oraz na płycie l.g.: `Kanelba`
Estymacja: 1 000 - 2 000
olej/płótno naklejone na tekturę, 61 x 45 cm
sygnowany p. g.: `kanelba`
ODWROCIE: 1) opis odręczny obrazu z nr `18`; 2) papierowa naklejka z galerii Associated American Artists w Nowym Jorku z opisem obrazu
Estymacja: 12 000 - 20 000 zł
Olej, płótno;
92 x 73,5 cm
Sygn. l.g. Kanelba
Olej, płótno;
83 x 60 cm
Sygn. p.g. Kanelba
Na odwrocie: Kanelba
Olej, płótno;
73 x 60 cm
Sygn. l.g. Kanelba
Olej, płótno;
92 x 73,5 cm
Sygn. p.d. Kanelba
olej/płótno,
76 x 62 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Kanelba | 1938`
Estymacja: 30 000 - 50 000