BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej/tektura
50 x 70 cm
sygnowany p. d.: "R. Bratkowski"
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej/tektura
51 x 70 cm
sygnowany l. d.: "R. Bratkowski"
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura,
35 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, tektura; 34,5 x 49,5 cm
Sygnowany p.d.: RBraTKowSki
Na odwrocie napisy odręczne: 1. "Kochanemu | Maryianowi (?) | Genkowie | 1/II.1948"; 2. "Laguna"
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Aleja do dworu w Niesiołowicach, 1932 r.
olej/płótno,
74 x 103 cm
sygnowany i datowany l. d.: `R Bratkowski 1932 Lwów`
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
PEJZAŻ Z UKRAINY l. 20/30 XX w.
olej na tekturze, 44,5 x 60 cm, sygnowany u dołu "R. Bratkowski", na odwrocie kartka z nazwiskiem autora i tytułem (odręcznie, prawie nieczytelnie).
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej/tektura,
30 x 42,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Bratkowski | Capri 1925`
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, płótno; 40,5 x 39 cm
Sygnowany p.d.: R.Bratkowski | Capri
Na odwrocie naklejona kartka maszynopisu z życiorysem autora wg notatki Dr Emanuela Swieykowskiego w Pamiętniku Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie 1854 - 1904, Kraków 1905 s.30
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej na płótnie, 53 x 60,5 cm, sygnowany p.d. "Bratkowski 1913 Za...(wodzie?)" - nazwa miejscowości trudno czytelna.
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno
65 x 90 cm
sygnowany p.d.: Bratkowski Capri 1925
Na krośnie cztery stemple: ISKRA & KARMAŃSKI | - KRAKÓW -. Ponadto powtórzone dwukrotnie stemple z wymiarami krosna: 65 i 90.
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)