CYBIS Jan (1897 - 1972)
Kwiaty w zielonym dzbanie, 1970
olej, płótno, 81 x 54 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis;
napis na odwrocie: JAN CYBIS "Kwiaty w zielonym dzbanie" 1970 r.; nalepka DESA WORKS OF MODERN ART Foreign Trade Company
cena wywoławcza: Wykup abonament
CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej, płótno, 81 x 54 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis;
napis na odwrocie: JAN CYBIS "Kwiaty w zielonym dzbanie" 1970 r.;
nalepka DESA WORKS OF MODERN ART Foreign Trade Company
CYBIS Jan (1897 - 1972)
ołówek/papier
18,4 x 14,2 cm
CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej, płótno,
81 x 54 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis;
CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej, płótno
sygn. p.d.
40 x 49 cm
CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej, płótno,
55 x 61 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis;
na odwrocie: JAN CYBIS/ "Bażant" 1970r.
Obraz wymieniony w: "Jan Cybis", Warszawa 1984, kat. poz. 511
CYBIS Jan (1897 - 1972)
CYBIS Jan (1897 - 1972)
Martwa natura - Fiołek alpejski, 1968 r.
olej/płótno,
60 x 73 cm
sygnowany p.d.: `J Cybis`
opisany na odwrocie na płótnie: `Jan Cybis | MARTWA NATURA 1968 60 x 73 | fiołek alpejski | Arkady 794`
CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej, płótno,
81 x 54 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis;
CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej, płótno;
50 x 65 cm
sygn. p.g. Jan Cybis 30
Na odwrocie nalepka z odręcznym napisem: Jan Cybis/ Nature morte janne/ 1200[?]
CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej/dykta,
32 x 46,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Jan Cybis. 40.` oraz opisany na odwrociu: `JAN CYBIS | KRZEMIENIEC 1940 r.`
CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej/płótno,
65 x 81,5 cm
sygnowany p.d.: `Jan Cybis`, opisany na odwrociu: `JAN CYBIS - WARSZAWA | ul. KAROWA 14` oraz `JAN CYBIS Brzeg morza 1959 r 65 x 81`
CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej, płótno,
81 x 54 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis;
nalepka DESA WORKS OF MODERN ART. Foreign Trade Company
CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej, płótno,
72 x 82 cm;
sygn. p. d.: Jan Cybis 1931
Obraz reprodukowany: Jan Cybis, 1897-1972. Retrospektywa, grudzień 1997-luty 1998, Galeria Sztuki Współczesnej Zachęta, Warszawa 1997; il. barwna s. 135
CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej, płótno,
81 x 54 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis;
napis na odwrocie: JAN CYBIS "Kwiatyw zielonym dzbanie" 1970 r.;
CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej, płótno
54 x 73 cm
sygn. p.d. Jan Cybis
Obraz reprodukowany w Jarl Borgen, Nutidskunst, Copenhagen 1989, il. 67.
Obraz wystawiany: Poolse schilderkunst van nu, 2 października - 2 listopada 1959, Amsterdam, Stedelijk Museum
CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej, płótno;
50 x 61 cm
sygn. p.d. J. Cybis
Na odwrocie: JAN CYBIS/ "MARTWA NATURA" 1970
CYBIS Jan (1897 - 1972)
Zabudowania Góry Kalwarii, 1951 r.
akwarela/papier,
36,5 x 52,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Jan Cybis | Góra Kalwaria 51`
CYBIS Jan (1897 - 1972)
Martwa natura z filiżanką, 1965
olej, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. l.d.: J. Cybis
Wyst. i reprod. w: Jan Cybis, Galeria Sztuki Współczesnej Zachęta, Warszawa 1997, s. 77
CYBIS Jan (1897 - 1972)