AXER Otto (1906-1983)
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier, 34,5 x 25 cm;
opisany u dołu: Namiot-kiosk "Orno" na polach Grunwaldzkich w 1960 roku;
oraz p. d.: pieczątka autorska (powtórzon na odwricie)
cena wywoławcza: Wykup abonament
AXER Otto (1906-1983)
tusz, akwarela, papier, 13,5 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: oaxer 72
AXER Otto (1906-1983)
piórko, tusz, tusz lawowany, papier,
32,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: oaxer 72
AXER Otto (1906-1983)
AXER Otto (1906-1983)
olej na płótnie, 46 x 54 cm,
sygnowany p. d. "OAxer",
na odwrocie autorskie"OTTO AXER/1972"
AXER Otto (1906-1983)
AXER Otto (1906-1983)
olej, płótno,
61 x 50 cm;
sygn. p. d.: OAXER;
na odwrocie 12F = 50 X 61/ OTTO AXER / 1978
AXER Otto (1906-1983)
AXER Otto (1906-1983)
tusz, piórko,
40 x 26 cm,
sygnowany p.d. "oaxer 76";
na odwrocie pieczątka autora ("OTTO / AXER")
AXER Otto (1906-1983)
monotypia,
42 x 32 cm,
sygnowana p.d. "oaxer", na odwrocie pieczątka autora ("OTTO / AXER")
AXER Otto (1906-1983)
olej na płótnie,
61 x 46 cm,
sygnowany p.d. "oaxer", na odwrocie, na płótnie autorskie "OTTO AXER / 1974"
AXER Otto (1906-1983)
Scena rodzajowa z postaciami, 1977 r.
akwarela/papier, 20,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p. d.: `axer 77`
AXER Otto (1906-1983)
akwarela, papier, 19 x 29,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Oaxer
AXER Otto (1906-1983)
Trzy postacie - rodzina, 1941 r.
gwasz/papier, 45 x 29 cm (w świetle passe - partout).
sygn. p. d.: `1941 O. Axer`
AXER Otto (1906-1983)
sygn. p.d.: Oaxer
AXER Otto (1906-1983)
tusz, flamaster, papier,
14,5 x 19,5 cm (w świetle passe-partout);
w p.d. stempel autorski: OTTO AXER
AXER Otto (1906-1983)
AXER Otto (1906-1983)
sygn. p.d.: Oaxer
AXER Otto (1906-1983)
sygn. p.d.: Oaxer
AXER Otto (1906-1983)
akwarela, piórko, tusz, papier,
21 x 27 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: otto axer 73;
na odwrocie stempel autorski OTTO / AXER