ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
olej, płótno naklejone na tekturę; 38,5 x 31 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: E. Erb
po lewej stronie napis nieczytelny i data 1915
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura; 26 x 36,5 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: E. Erb
olej, tektura, 35 × 50 cm
sygn. l. d.: E.Erb
Estymacja: 19 000 - 23 000 zł
Kościół św. Wojciecha we Lwowie
akwarela, gwasz/tektura, 49,5 x 39 cm
sygnowany l.d.: `E. Erb`
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
olej na płycie, 22,5 x 17,5 cm,
sygnowany p.d. "EErb",
prawy dolny róg minimalnie uszkodzony.
olej na desce (częściowo fazowanej), 21,5 x 31,5 cm,
sygnowany p.d. "EErb".,
na odwrocie, na desce, autorskie: "N. 7 /E. Erb /Targ we Lwowie".
olej, tektura; 20 x 30 cm;
sygn. l. d.: E.Erb
Na odwrocie u dołu odręczny napis piórem D.7.X.1926 r.
olej, płyta; 25 x 35 cm;
sygn. l. d.: EErb
Na odwrocie trójkątne stemple: 1940 r / Truskawiec / K - ra Snażenia (pisane cyrylicą)
olej, sklejka; 23 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E Erb
Olej, tektura, 35 x 50 cm
Sygn. l.d. E.Erb
Estymacja: 25.000 - 30.000 zł
olej, tektura, 26 x 36,5 cm,
sygn. p.d.: E. Erb
olej, tektura, 39,5 x 29 cm;
sygn. p. d.: EErb